Przedstawiamy

Trimble Catalyst

Najwyższa dokładność GNSS na żądanie
dla Twojego urządzenia

Wybierz swój zestaw Zobacz film

Trimble Catalyst GNSS
JAK TO DZIAŁA?

Odbiornik stał się aplikacją. Poważnie.

Trimble Catalyst to rewolucyjna technologia, która umożliwia dostęp do wysokiej dokładności współrzędnych GNSS jako usługi na żądanie. Nie musisz już kupować drogiego odbiornika. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na smartfonie i podłączysz do niego małą antenę. Dokładnie tak jak na obrazkach poniżej:

Wybierz aplikację
pomiarową dla
siebie
Podłącz przez USB antenę
Trimble DA1 do urządzenia
z Androidem
Wybierz subskrypcję
i rozpocznij pracę
JAK TO ZROBILIŚMY?

Produkt światowej klasy specjalistów Trimble

Catalyst to nie kolejny odbiornik, taki sam jak wszystkie inne. Trimble Catalyst to rewolucja, rezultat połączenia pasji i ducha innowacyjności firmy, która stworzyła branżę GNSS. Idea narodziła się w umysłach inżynierów oprogramowania w Nowej Zelandii i przerodziła się w projekt, nad którym pracowały najlepsze zespoły programistów Trimble. Przetestuj produkt światowej klasy przeznaczony dla osób, które potrzebują informacji przestrzennej o wysokiej dokładności.

Wybierz swój zestaw
 
JAK TO DZIAŁA?

Bądź bliżej świata.
Ale tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz

Wczoraj Twój telefon mógł pokazać Ci gdzie byłeś z dokładnością kilku metrów. Dziś, z Trimble Catalyst, może powiedzieć Ci gdzie jesteś z dokładnością kilku centymetrów.

Trimble Catalyst to mała i lekka antena podłączana do zwykłego złącza USB w każdym smartfonie i tablecie z systemem Android. Współpracują z nią liczne aplikacje do pomiarów terenowych – zarówno te dedykowane jak i specjalnie dostosowane. Dzięki nim możesz mierzyć punkty, linie i powierzchnie, tyczyć, nawigować się, czy szukać obiektów w terenie.

Sercem Trimble Catalyst jest całkowicie nowe, rewolucyjne podejście do precyzyjnych pomiarów GNSS. Do tej pory niezbędny do tego był drogi, zewnętrzny odbiornik GNSS. Teraz wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie usługę Trimble Catalyst dostępną w Google Play i podłączysz do niego małą, lekką dedykowaną antenę. To właśnie ta usługa zawiera wszystkie algorytmy i funkcje stosowane do tej pory w drogich odbiornikach GNSS.

Co najważniejsze, jeśli potrzebujesz pracować z Catalyst np. tylko przez miesiąc, płacisz tylko za miesiąc w którym korzystałeś z tego narzędzia. Trimble Catalyst działa na zasadzie subskrypcji, co pozwala zmniejszyć koszty pracy.

Przygotuj się na rewolucję w Twojej pracy wszędzie i zawsze, gdzie tego potrzebujesz. Właśnie wkracza do niej Trimble Catalyst.

Wybierz swój zestaw


Ty też potrzebujesz lepszej dokładności?

Zobacz jak firmy na całym świecie wykorzystują Trimble Catalyst:

Precyzyjne dane
dla ESRI ArcGIS
Precyzyjne pomiary infrastruktury
Rzeczywistość rozszerzona dla projektantów

Jesteś zainteresowany?

Przenieś swoje pomiary z Trimble Catalyst na wyższy poziom dokładności zawsze, gdy tego potrzebujesz.
Dopasuj dla siebie odpowiedni zestaw wybierając opcje z dostępnych poniżej.

Wszystkie podane na stronie ceny to ceny netto. VAT 23%.

Wybierz dokładność pomiaru:

Wybierz zestaw terenowy:

Wybierz tablet lub kontroler

Wybierz oprogramowanie

Wybierz szkolenie

Termin szkoleń ustalany indywidualnie. Minimalna liczba osób: 4 (Kraków) / 5 (w innych miastach)

Wpisz liczbę zestawów

Wpisz dane firmy

Uzupełnij i prześlij formularz, aby złożyć swoje zamówienie lub wysłać zapytanie o ofertę. Czas dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Zgodnie z informacją powyżej wszystkie ceny znajdujące się na tej stronie to ceny netto. VAT 23%. Po wysłaniu zapytania skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, KRS: 0000547284, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klauzula informacyjna: Rozwiń

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NaviGate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora danych: sklep@navigate.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce Bezpieczeństwa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie wysyłka reklamy kontekstowej. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.